Про нас

Ми спеціалізуємося на створенні комплексних систем інженерного захисту периметра на об'єктах будь-якого призначення – будь то невеликий приватний чи комерційний об'єкт, або територія великого промислового підприємства та режимного об'єкту. Нами проводиться широкий спектр продукції для забезпечення охорони об'єктів і виконується професійний монтаж інженерних систем безпеки на об'єкті.

Ми розробляємо, виробляємо, реалізуємо, доставляємо та встановлюємо загородження Егоза

Наш колючий дріт Єгоза і загородження Єгоза виготовляються з якісного оцинкованого металу і високовуглецевого пружинного дроту на сучасному автоматичному штампувальному обладнанні. Наша колючий дріт Єгоза і загородження Єгоза сертифіковані, виробляються у відповідність новим технічним умовам, торгові марки і оригінальні конструкторські розробки захищені патентами і ліцензіями.

Виробництво Єгози

Виробником продукції під торговою маркою Єгоза в Україні є ТОВ «Виробнича група «Кайман», що володіє повним циклом виробництва армованої колючої стрічки Єгоза і колюче-ріжучих загороджень. У виробництві Єгози використовується тільки високоякісна сировина і матеріали, все стадії виробництва колючого дроту Єгоза і загороджень з армованої колючої стрічки максимально автоматизовані.

Автоматизація виробництва Єгози

На виробництві здійснюється штампування колючої стрічки і скоб, вальцювання колючої стрічки на сердечник з пружинного дроту, намотування спіральних загород і виготовлення загороджень інших типів. Наявність декількох незалежних ліній штампування і вальцювання дозволяє одночасно виробляти різні типи армованої колючої стрічки Єгоза і спіральних загороджень з неї. Всі операції про виготовлення Єгози автоматизовані, що дозволяє швидко і якісно виробляти великі обсяги колючого дроту Єгоза за короткий час.

Виробничі потужності

Виробнича група «Кайман» має великі потужності по виробництву загороджень, здатні виконати замовлення практично будь-якого обсягу в стислі терміни. Наявність резервного штампувального та іншого обладнання дозволяє швидко наростити виробничі потужності в кілька разів в разі потреби. Виробництво Єгози сертифіковане за стандартом ISO і дозволяє випускати продукцію на рівні кращих світових стандартів.

Купівля Єгози

Завдяки потужному виробництву Єгози, у нас на складі завжди є широкий асортимент колюче-ріжучих загороджень і армованої колючої стрічки Єгоза, які в будь-який момент можна купити, не чекаючи їх виготовлення. Доставка Єгози здійснюється в залежності від обсягів купівлі – порівняно невеликі партії відправляються по Україні безкоштовно за допомогою компаній-перевізників, а доставка великих партій здійснюється в індивідуальному порядку.

Монтаж колючого дроту Єгоза

Монтаж колючого дроту Єгоза, встановлення парканів та огороджень, систем відеоспостереження, контролю доступу та сигналізацій – все це здійснюється висококваліфікованими фахівцями нашої фірми. Ми маємо в своєму розпорядженні власним транспортом і всім необхідним обладнанням для монтажу колюче дроту в будь-яких умовах. Але найголовніше – наші фахівці мають величезний досвід проектування і монтажу колючих загороджень та інших систем захисту периметра, що дозволяє створювати для наших клієнтів надійний захист території їх об'єктів. На всі виконувані роботи по монтажу і продукцію, що поставляється, нами дається тривала гарантія.

Каталог продукції

можно ознакомиться с
нашою продукцією

Актуальні ціни

можна дізнатися у нашому
прайс-листі

Он-лайн заказ

заповніть форму та
надішліть нам

Або зв'яжіться

з нами будь-яким зручним
чином