Виробничій групі Кайман 26 років!

29 серпня 2020
Кайманові 26 років

29 серпня 2020 року Виробничій групі Кайман виповнилося 26 років з дня її заснування. Виробнича група Кайман є лідером українського ринку колючого дроту Єгоза, колюче-ріжучих загороджень та інших засобів інженерного захисту периметра об'єктів, що охороняються. На сьогоднішній день Виробнича група Кайман може запропонувати своїм клієнтам широкий спектр спеціалізованої продукції та послуг, які допоможуть надійно захистити будь-яку власність від зазіхань зловмисників.

Минулий рік видався не найкращим у багатьох відношеннях – починаючи з економічного спаду в другій половині 2019 року та закінчуючи карантинними заходами в зв'язку з пандемією коронавируса Covid-19, наслідки яких економіка України переживає донині. Але, незважаючи на труднощі, Виробнича група Кайман продовжує розвивати виробництво, розширювати асортимент продукції та покращує взаємодію з нашими клієнтами. Наприклад, в цьому році функціонал сайту Виробничої групи Кайман був доповнений можливістю онлайн-замовлення і оплати колючого дроту Єгоза та іншої продукції.

Варто нагадати, що на сьогоднішній день Виробнича група Кайман пропонує своїм клієнтам найширший асортимент колючого дроту та колюче-ріжучих загороджень – більше сотні типів спіральних загороджень, десятки видів плоского бар'єру безпеки, мобільні та пірамідальні загородження з колючого дроту Єгоза, колюча сітка Піранья та багато чого іншого. На сайті торгової марки Єгоза представлена продукція, яка реалізується під торговою маркою Єгоза, а повний перелік продукції та додаткова інформація розміщена на офіційному сайті провідного виробника колючого дроту Єгоза – сайті Виробничої групи Кайман.

Новини

Каталог продукції

можно ознакомиться с
нашою продукцією

Актуальні ціни

можна дізнатися у нашому
прайс-листі

Он-лайн заказ

заповніть форму та
надішліть нам

Або зв'яжіться

з нами будь-яким зручним
чином